آغاز عرضه موتور دیزل برای نیسان تایتان ۲۰۱۶

آغاز عرضه موتور دیزل برای نیسان تایتان ۲۰۱۶

تویوتای امریکای شمالی تصمبم گرفته با معرفی محصول جدیدی با تنها رم ۱۵۰۰ Eco Diese تنها پیکاپ دیزلی بازار، رقابت کند. البته بایستی گفت که پیکاپ تویوتا تایتان مدل ۲۰۱۶ از سال آینده با موتور هایی گازوئیلی نیز عرضه خواهد شد.

نیسان تصمیم دارد  به کمک خودروی تماما جدید تایتان XD مدل ۲۰۱۶ کلاس جدیدی از خودروهای پیکاپ را به بازار معرفی کند. این خودرو دارای موتور دیزلی Cummivs 5.0 L V8 Turbo به توان ۳۱۰ اسب بخار و بیشینه گشتاور ۵۵۵ پوند فوت است که در کنار یک جعبه دنده شش سرعته خودکار نصب شده.

این خودرو اولین محصول تولیدی توسط نیسان است که دارای سه مدل متفاوت اتاق و پنج نمونه مجزای S، SV، PRO – ۴X، SL، Platinum Reserve است. قرار است تایتان مجهز به موتور گازوئیلی نیز از بهار سال آینده وارد بازار شود.

متاسفانه در هیچ کجای گزارش بلند و بالای تویوتا در مورد تایتان و دیگر محصولات سال۲۰۱۶ این شرکت، نشانی از جزئیات عملکردی موتورهای دیزلی این خودرو به چشم نمی خورد.

البته می توان پیش بینی کرد که پیکاپ فوق در آینده به یک موتور ۴ لیتری V6 DOHC به توان ۲۶۱HP و یا یک موتور ۵٫۶ لیتری v8 به توان ۳۱۷ اسب بخار مجهز گردد.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.