اقای «ماشین باز» کیست ؟

اقای «ماشین باز» کیست ؟

پس از گذشت ۹ ماه از فعالیت آقای ماشین باز در یکی از رسانه های مجازی کشور، بالاخره هویت وی مشخص شد.
در طول ۹ ماه اخیر که از فعالیت آقای ماشین باز در سایت تیتر۲۰ می گذرد واکنش های مختلفی را از سوی همراهان این کاراکتر درباره ماهیت آقای ماشین باز و اینکه قرار است با ورود آقای ماشین باز چه اتفاقاتی رخ دهد و یا اصلا این آقای ماشین باز کیست؟ روبرو شدیم.
درباره آقای ماشین باز همین بس که قرار است به عنوان یک کاراکتر مورد توجه افکار عمومی وارد حیطه های مختلف از صنعت تا واردات خودرو شده و از نگاه کارشناسانه به تحلیل وقایع خودرویی بپردازد.
حتی قرار است در آینده پا را نیز فراتر گذاشته و با ایجاد تیم های کارشناسی به آسیب شناسی فرآیندهای مختلف ازمرحله تولید تا خدمات پس از فروش پرداخته و ورود میدانی به موضوعات مختلف از جمله واردات داشته باشد.

آقای ماشین باز کیست؟
آقای ماشین باز تیتر۲۰ کسی نیست جز “عمادالدین جعفری”، جوان ۳۳ ساله ای که درواقع هم ژورنالیست توانمندی است و هم تحصیلات آکادمیک در رشته مکانیک دارد.
او ۸ سال را در خطوط تولید ایران خودرو کار کرده و ۸ سال دیگر نیز به عنوان خودرو نویس در رسانه های مختلف به نوشتن پرداخته است.
جعفری چهره ای شناخته شده هم در میان روزنامه نگاران تخصصی حوزه خودرو است وهم بسیاری از مدیران خودرویی با توانایی های او آشنا هستند.
آقای ماشین باز در عین حال علاقه زیادی به سرعت و مسابقات اتومبیل رانی دارد. او پس از گذراندن دوره های آکادمیک کارتینگ در مسابقات اتومبیلرانی در رشته سرعت در کلاس جی.تی حضور فعال دارد.
تجربه راندن و تست خودروهای خاص و وارداتی و همچنین تولید داخلی از جمله کارهای مورد علاقه آقای ماشین باز است.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *