اولین تصاویر از کیا سورنتو ۲۰۲۱

اولین تصاویر از کیا سورنتو ۲۰۲۱

نسل چهارم کیا سورنتو جدید، طراحی نوینی را دارد که نه تنها مجلل تر  و زیباتر شده است بلکه سبک طراحی جدیدی برای اتومبیل های کیا به همراه دارد. در ادامه با مجله wedrive همراه باشید.

سورنتو جدید با فاصله گرفتن از طراحی منحنی مدل کنونی، دارای کاپوتی عمودتر با جلوپنجره tiger-nose تهاجمی است. چراغ های جلوی مربعی این خودرو با جلوپنجره ادغام شده اند و از عناصر روشنایی نوین نیز بهره می برند. سپر بازطراحی شده این خودرو هم چنین به رکاب های زیرین مصنوعی در جلو مجهز می شود. در نیم رخ این خودرو خط سقف کشیده تر و برجستگی منحصر به فردی روی ستون C تعبیه شده است. این خودرو اورهنگ های بزرگ تری نیز دارد و فاصله بین دو محور آن افزایش یافته است.

کیا سورنتو 2021

یک خط شانه تیز نیز به سمت قاب چراغ های عقب این خودرو کشیده شده است. تغییراتی کلی نیز در قسمت پشت این خودرو اعمال شده که طراحی چراغ های عقب مجزای آن جدید استو در صندوق عقب بازطراحی شده ظاهری جذاب تر به این شاسی بلند می دهد. اما جالب تر است که سپر عقب این خودرو دارای عناصری از کانسپت Imagine کیا است.

اطلاعاتی از نیرو محرکه این خودرو منتشر نشده است اما تایید شده است که این خودرو با آپشن نیرومحرکه برقی نیز به بازار می آید. نسل جدید این مدل در بسته محصولات رو به پیشرفت کیا به مدل هایی همانند Seltos، استونیک، اسپرتیج و Telluride اضافه خواهد شد.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *