تجلیل از ورزشکار برتر مسابقات آسیایی آفرود

تجلیل از ورزشکار برتر مسابقات آسیایی آفرود

فرماندار شهرستان پردیس از علی حیدری قهرمان مسابقات اتومبیلرانی که در مسابقات آسیایی آفرود مقام سوم را کسب کرده بود، تقدیر کرد.

در این دیدار که با حضور مرتضی حیدری فرماندار، رئیس هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی و محمد سیفی سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس در سالن اجتماعات فرمانداری پردیس برگزار شد، از این ورزشکار تقدیر شد.

فرماندار پردیس در این نشست با اشاره به شایستگی‌های جوانان این شهرستان در کسب موفقیت‌های بین‌المللی گفت: حرکت رو به رشد ورزش در پردیس مرهون تلاش جوانانی است که با شکوفا ساختن استعداد و توانایی خود در پرتو ایمان و اتکا به خدای متعال برای عزت و اقتدار میهن اسلامی‌مان تلاش می‌کنند و ملت شریف ایران همواره قدردان زحمات این نام‌آوران و مدال‌آوران هستند.

حیدری افزود: در صورت مشارکت بخش خصوصی برای سرمایه‌گذاری و ارائه طرح، زمینی جهت راه‌اندازی پیست آفرود خلیج‌فارس در پردیس معرفی و واگذار خواهد شد.
علی حیدری که از سال ۸۶ در رشته اتومبیلرانی آفرود فعالیت می‌کند، در کلاس ۶ کاربرات در مسابقات آسیایی که با حضور ۶ کشور ترکیه، ارمنستان، آذربایجان، ایران، قزاقستان و مجارستان و ۱۵۸ شرکت‌کننده برگزار شد، توانست مقام سوم را کسب کند.

این قهرمان در این دیدار از حمایت‌های فرماندار، اداره ورزش و جوانان و رئیس هیئت اتومبیلرانی پردیس قدردانی و اظهار امیدواری کرد؛ به امید خدا و با دعای مردم می‌خواهم بتوانم در مسابقات بین‌المللی که ۲۳ مردادماه در تبریز برگزار می‌شود، مقامی درخور نام این شهرستان کسب کنم.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *