تصادف تویوتا کرولا

تصادف تویوتا کرولا

خودروی تویوتا کرولا به علت نقص فنی در سیستم ترمز و با توجه به شیب تند محدوده ولنجک با ۶ وسیله نقلیه دیگر که در منتهی‌الیه خیابان پارک بودند برخورد و تصادف می‌کند که منجر به خسارت شدید مالی می‌شود.

سرهنگ مراد مرادی با اعلام این خبر اظهار داشت: در ساعت  ۱۱ و ۳۰ دقیقه دیروز یک دستگاه سواری تویوتا کرولا با ۶ وسیله نقلیه دیگر تصادف می‌کند.

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ تصریح کرد: این دستگاه خودروی سواری تویوتا که در مسیر شمال به جنوبی خیابان امیرآبادی در محدوده ولنجک در حال حرکت بود در همین مسیر نرسیده به تقاطع سیزدهم با توجه به شیب تند خیابان و نقص فنی در سیستم ترمز کنترل وسیله نقلیه را از دست می‌دهد.

این مقام ارشد راهور فاتب ادامه داد: راننده تویوتا که قادر به کنترل خودروی خود نبود با ۶ وسیله نقلیه دیگر شامل ۳ خودرو پژوی ۲۰۶، پراید، وانت پیکان و هیوندا که در منتهی الیه خیابان پارک بودند برخورد و تصادف می‌کند که منجر به خسارت شدید مالی می‌شود.

سرهنگ مرادی علت این تصادف را بی مبالاتی از جانب راننده تویوتا کرولا به علت نقص سیستم ترمز تشخیص داد و خاطرنشان کرد: رانندگان باید نسبت به بازدید به ایمنی خودروها به ویژه ترمزها به صورت دوره‌ای اقدام کنند تا شاهد بروز چنین حوادثی نباشیم.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *