تعییرات در بوگاتی سنگ نویر :

تعییرات در بوگاتی سنگ نویر :

 

شرکت بوگاتی فرانسه پیش از این دو مدل پورسنگ و هرمس بوگاتی ویرون را به عنوان مدل های بهبود یافته ویرون معرفی کرده بود .. امسال نوبت مدل سنگ نویر از بوگاتی است که تغییرات جالبی رو در اون شاهد هستیم ..

در مدل پورسنگ Pure Sang شاهد تغییرات از قبیل کاهش وزن بوگاتی ویرون بودیم که کارآیی این خودرو لوکس رو افزایش می داد حالا به نظر می رسه در مدل جدید بوگاتی ویرون سعی شده تغییراتی هر چند جزیی در ظاهر خودرو اعمال بشه که در این مطلب به بررسی اون ها می پردازیم :

تعییرات در بوگاتی سنگ نویر :

جلوپنجره خودرو دوباره به صورت مشبک طراحی شده ، این بخش خودرو می تونه هم از نظر زیبایی نقش موثری ایفا کنه و هم از نظر تهویه موتور کارآمد باشه ، چنین تغییری در ایران روی سورن اعمال شده که به نظر می رسه جلو پنجره غیر استانداردی داشته و با طراحی جلوپنجره جدیدی مشابه کمری سعی در درست کردن این مشکلش دارند.

 زمینه ی سیاهی برای چراغ های جلوی خودرو در نظر گرفته شده که ظاهر خودرو رو خیلی تغییر داده هدف از این تغییر چیزی جز تغییر در ظاهر خودرو به نظر نمیاد باشه .

آینه های هم رنگ جلوپنجره به رنگ نقره هستند و تمام خودرو به رنگ مشکی هست که در مدل های قبل شاهد تفاوت رنگ قسمتی از بدنه با کاپوت خودرو بودیم ولی به نظر می رسه در این مدل تصمیم گرفته شده از بدنه تمام مشکی استفاده شود .

 رنگ حیرت انگیز داخل خودرو که در تضاد کامل با رنگ سیاه بدنه قرار داره به همراه رینگ های آلومینیومی جدید و لاستیک های اسپورت میشلین


 

آکیم انسکیت" طراح معروف بوگاتی سنگ نویر در این مدل سعی کرده به تمامی جزییات خودرو رسیدگی کنه و تغییرات لازم برای داشتن یک مدل کاملا متفاوت از بوگاتی رو ارائه بده البته شاید در ظاهر با مشخصات ارئه شده در بالا این تغییرات زیاد هم متفاوت نباشند اما در باطن این مدل که برای زنده نگه داشتن یاد بوگاتی اتلنتیک ۵۷ طراحی شده و به گونه ای دمیدن روح آن مدل بوگاتی در جسم ویرون می باشد می تواندحتی با این تغییرات که واقعا هم در ظاهر خودرو تفاوت ایجادکردند یک مدل جدید از ویرون محسوب شود .البته ادعا نمی کنم که تغییرات بالا تمامی تغییرات اعمال شده هستند ، حداقل اون تغییراتی که من تونستم در مورد این مدل پیدا کنم ..پارامتر ها

 برنامه تولید بوگاتی سنگ نویر در کل ۵ دستگاه است و هنوز قیمت اون ارائه نشده .


موتور:آلومینیومی W16  – 7993 سی سی – موتور وسط

حداکثر قدرت:۱۰۰۱ اسب بخار

حداکثر گشتاور نیوتون متر:۱۲۵۰ نیوتون متر در ۳۳۰۰ دور در دقیقه

ماکزیمم سرعت:۴۰۷ کیلومتر بر ساعت

صفر تا صد:۲٫۶ ثانیه

فاصله دو محور:۲۷۱۰ میلیمتر

عرض – طول: ۱۸۸۸ – ۴۴۶۳  میلیمتر

ارتفاع:۱۲۱۲ میلیمتر
 

 

 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.