تندیس بلورین به روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی

تندیس بلورین به روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی

روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران، به پاس اهتمام در مسیر ارتقای سطح عملکرد خود و تلاش برای استاندارد شدن فعالیت های این حوزه، تندیس بلورین «چهارمین دوره آیین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی ایران» را دریافت کرد.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری، در مراسمی که با حضور اساتید و بزرگان عرصه روابط عمومی و علوم اجتماعی کشور در مرکز همایش های کتابخانه ملی ایران برگزار شد، تندیس بلورین «چهارمین دوره آیین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی ایران» به شهاب مالمیر، مدیر روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران اهداء شد.
در این مراسم، پروفسور ساروخانی، پدر علم جامعه شناسی ارتباطات ایران، مهندس پیروز بخت، رئیس سازمان ملی استاندارد و هوشمند سفیدی، دبیر کل انجمن روابط عمومی ایران در خصوص روابط عمومی سرآمد سخن گفتند و سپس پیام دبیر کل انجمن روابط عمومی جهان در سال ۲۰۱۵، به «چهارمین دوره آئین تقدیر از روابط عمومی های سرآمد ایران» نیز قرائت شد.
در«دومین دوره آیین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی» که در سال ۱۳۹۲ برگزار شد نیز از روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران، با اهداء تندیس ویژه و لوح تعالی و سرآمدی، تجلیل و قدردانی شده بود.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *