تویوتا RAV4 مدل ۲۰۱۶

تویوتا RAV4 مدل ۲۰۱۶

عکاسان مخفی به تازگی تصاویری از تویوتا RAV4 مدل ۲۰۱۶ و نسخه هیبریدی آن را در لس آنجلس منتشر کرده اند.

این مدل فیس لیفت در نمایشگاه خودروی نیویورک ۲۰۱۵ رونمایی شده و انتظار می رود پاییز امسال وارد نمایندگی های فروش ایالات متحده شود.

این مدل یک فیس لیفت جامع در نیمه دوره تولید تویوتا RAV4 است و تغییراتی همچون چراغ های جلوی LED نوین و لامپ های دید در روز به سمت جلوپنجره بالایی کوچک تر، مجموعه سپر بازطراحی شده با طراحی جلوپنجره نوین، چراغ های عقب LED، طراحی صندوق عقب به روز شده و شب رنگ های جدید دارد.

تویوتا اعلام کرده که داخل این خودرو را با مواد پرمیوم تر و رنگ های داخلی ارتقا داده است. این خودرو به نمایشگر چندرسانه ای TFT 4.2 اینچی در پانل تجهیزات به روز شده، نمایشگر سرگرمی لمسی ۷ اینچی و فرمان با روکش چرمی مجهز شده است. تویوتا RAV4 مدل ۲۰۱۶ هم چنین با نمایشگر Bird’s Eye جدید نیز عرضه می شود که نمایی پانورامیک از اطراف خودرو را با استفاده از چهار دوربین برای راننده فراهم می آورد.

RAV4 هم چنین از بسته ارتقایی Safety Sense تویوتا بهره خواهد برد که ترکیبی از سیستم پیش گیری از تصادف، هشدار برخورد از عقب، هشدار تغییر مسیر، نوربالای خودکار، سیستم منع برخورد با عابر پیاده و کروز کنترل رادار دینامیک است.

تویوتا RAV4 هیبریدی مدل ۲۰۱۶ در دو نسخه پرمیوم XLE و لیمیتد عرضه می شود که هر دو دارای سیستم چهار چرخ فعال الکترونیکی اضطراری هستند. نیروی این نسخه هیبریدی از موتور ۲٫۵ لیتری چهار سیلندر چرخه آتکینسون و یک جفت موتور الکتریکی روی محورها تامین می شود.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *