حضور آستون مارتین در پیبل بیچ

حضور آستون مارتین در پیبل بیچ

آستون مارتین ناوگانی از خودروهای جذاب شامل DB9 GT جدید، DBX کانسپت، سدان لاگوندا و خودروی مسابقه Vulcan را در پیبل بیچ Concoursامسال به نمایش در می آورد.

مهم ترین خودرویی که آستون مارتین در این فستیوال یک هفته ای به نمایش در می آورد DB9 GT جدید است. DB9 GT که اکنون به لطف موتور به روز شده ۶٫۰ لیتری V12 قدرت ۵۴۰ اسب بخار تولید می کند به عنوان قدرتمندترین DB9 تا کنون شناخته می شود.بر اساس تصاویر اندکی که آستون مارتین از این خودرو منتشر کرده می توان گفت DB9 GT دارای داخلی اسپرت با طیفی از تودوزی ها و قسمت های فیبر کربنی است.

آستون مارتین خودروی کانسپت DBX را نیز در پیبل بیچ برای آمریکای شمالی رونمایی خواهد کرد. این کراس اوور برای تولید تایید شده و دیدگاه این خودروساز فوق العاده برای ورود به بازارهای دیگر را نشان می دهد.

خودروی مسابقه عالی Vulcan نیز در این فستیوال به نمایش در می آید. تصاویر منتشر شده توسط آستون مارتین ظاهری نسبتا متفاوت برای این خودروی مخصوص پیست را نشان می دهند. Vulcan که اکنون دارای رنگ بدنه آبی و مشکی یادآور قهرمان کتاب های کمیک Nightwing است از موتور ۷٫۰ لیتری V12 با قدرت ۸۰۰ اسب بخار بهره می برد.

و در آخر، سدان فوق لوکس لاگوندا Taraf نیز در پیبل بیچ امسال معرفی خواهد شد. این سدان چهار در فوق لوکس که تنها ۲۰۰ دستگاه از آن تولید خواهد شد و برای مشتریان خاورمیانه رزرو شده است از موتور ۶٫۰ لیتری V12 بهره می برد.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.