حضور ۲۲ خودرو قدیمی در نمایشگاه خودرو های کلاسیک سنندج

حضور ۲۲ خودرو قدیمی در نمایشگاه خودرو های کلاسیک سنندج

مدیر عامل شرکت نمایشگاهی ایثار رویان پارسیان  : باهمکاری کانون اتومبیل رانی و جهانگردی و شرکت نمایشگاههای بین المللی سنندج اولین نمایشگاه خودرو های کلاسیک و قدیمی در زمینی به مساحت هزار هکتار در سنندج برپاگردید.

محمد حسین راد افزود :در این نمایشگاه تعداد ۲۲ خودروی کلاسیک و قدیمی شامل خودرو های فورد، کادیلاک، شورلت، پیکان ، مینی ماینر، و مدل های از بنز های قدیمی ساخت کشورهای آلمان ، فرانسه ، آمریکا وکشورهای اروپایی به نمایش گذاشته شده است .

وی هدف از برگزاری این نمایشگاه را حفظ خودرو های قدیمی و کلاسیک عنوان کرد و گفت: این نمایشگاه موجب ایجاد انگیز ه برای افراد بازدید کننده از نمایشگاه می شود که دارای خودرو های قدیمی و کلاسیک بوده و نباید نسبت به اسقاط آن اقدام کنند بلکه باید در حفظ و نگداری آن اقدام کنند و بتوانند قدمت این خودرو های قدیمی را حفظ نمایند.

راد در ادامه تصریح کرد: کانون اتومبیل رانی با همکاری مالکان این خودرو های کلاسیک اقدام به برپایی نمایشگاه خودرو در شهر سنندج نموده اند که در این نمایشگاه تعداد ۱۸ خودرو از تهران و ۴ خودرو از سنندج به مدت ۳ روز از ساعت ۴ بعداز ظهر تا ۲۲ شب در محل نمایشگاههای بین المللی سنندج جنب میدان بار به نمایش گذاشته شده و علاقه مندان و دوستداران آن می توانند از این خودرو ها دیدن نمایند.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.