رالی رشت به پایان رسید

رالی رشت

به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر ، ۴۰ اتومبیلران و ۳۵ موتورسوار، مسیر لاهیجان – رشت – انزلی – رشت را با شعار ورزش دشمن اعتیاد است، پیمودند.

به گزارش ایرنا، این مسابقه عصر شنبه با هماهنگی اداره کل ورزش و جوانان ، هیات موتورسواری و اتومبیلرانی و شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان گیلان برگزار و در پایان نیز به نفرات برتر هدایایی به رسم یادبود اعطا شد.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان گیلان در مراسم معرفی و اهدای جوایز به نفرات برتر این مسابقه بیان داشت: مواد مخدر پس از فقر و رشد جمعیت ، نابودی محیط زیست و تهدیدات هسته ای بعنوان چهارمین بحران جهانی مطرح است.

محمدحسین شاه کوئی خواستار مشارکت همه آحاد جامعه ، نهادها ، ارگان ها و سمن ها در امر مبارزه با مواد مخدر و پیشگیری از اعتیاد در جامعه شد .

وی با تاکید بر لزوم آموزش ، آگاهی بخشی و گسترش مهارت های لازم جهت کاهش ابتلا به اعتیاد در جامعه اظهار داشت : اگر هرکس تنها خانواده خود را از بلای اعتیاد حفظ کند ، کمک بزرگی به جامعه کرده است .

روز جمعه هفته گذشته نیز به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر، یکصد دوچرخه سوار ۱۰ تا ۷۰ ساله مسیر میدان شهدای ذهاب (شهرداری) تا مجموعه ورزشی شهید عضدی رشت را با شعار با ورزش به جنگ اعتیاد برویم ، رکاب زدند.

از سی ام خردادماه تا پنجم تیرماه هفته مبارزه با مواد مخدر و روز بیست و ششم ژوئن مصادف با پنجم تیرماه روز جهانی مبارزه با مواد مخدر نامگذاری شده است.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *