رونمایی لکسس GS200t

رونمایی  لکسس GS200t

طیف خودروهای های GS لکسس با معرفی مدل GS200t پایه جدید توسعه یافته است.

خط تولید لکسس GS مدل ۲۰۱۶ که در پیبل بیچ ۲۰۱۵ معرفی شد دارای فیس لیفتی اندک با نسخه ای بهتر از جلوپنجره نمادین دوکی شکل لکسوس است. خانواده مدل های GS لکسس از چراغ های جلوی Bi-LED استاندارد جدید نیز بهره خواهد برد. در بدنه این سدان سپر جلو و طراحی پانل کناری جدیدبه همراه چراغ های عقب اصلاح شده و قسمت پشت به روز شده دیده می شود. در هر چهار گوشه GS رینگ های ۱۸ یا ۱۹ اینچی جدید تعبیه شده است.

نسخه جدید افزوده شده به این خط تولید GS200t است که از موتور ۲٫۰ لیتری توربوشارژ چهار سیلندر با قدرت ۲۴۱ اسب بخار و گشتاور ۲۵۸ فوت پوند بهره می برد. این موتور به گیربکس اتوماتیک هشت سرعته متصل شده که کمک می کند GS200t دارای مصرف سوخت ۱ لیتر در هر ۱۴ کیلومتر در بزرگراه باشد. لکسوس با افزودن GS200t به این خط تولید تصمیم گرفته GS350 را کمی قدرتمندتر کرده و قدرت ۳۰۶ اسب بخار و گشتاور ۲۷۷ فوت پوند آن را به ۳۱۱ اسب بخار و ۲۸۰ فوت پوند برساند.

در صدر مدل های این خودرو GS450h با نیرومحرکه هیبریدی متشکل از موتور ۳٫۵ لیتری V6 متصل به یک موتور الکتریکی با قدرت کلی ۳۳۸ اسب بخار قرار دارد. لکسس GS450h مدل ۲۰۱۶ دارای میزان مصرف سوخت ۱ لیتر در هر ۱۲٫۳ کیلومتر در شهر و ۱ لیتر در هر ۱۴٫۴ کیلومتر در بزرگراه خواهد بود.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *