سریع ترین ماشین های سال ۲۰۱۹ + عکس

سریع ترین ماشین های سال ۲۰۱۹ + عکس

در این مطلب قصد داریم ۱۰ تا از سریع ترین ماشین های آماده برای فروش و تولید انبوه جهان را معرفی کنیم.

سریع ترین ماشین های جهان در سال ۲۰۱۹

کلیه خودرو های معرفی شده در این مطلب در حالت استاندارد و بدون هیچگونه تقویت، آماده براش فروش و به صاحبان خود تحویل داده شده، هستند. این لیست خودرو های دیگری همانند McLaren Speedtail و Koenigsegg Jesko که هنوز در مرحله تولید هستند را شامل نمی شود.

۱۰ – Aston Martin DBS Superleggera – آستون مارتین دی بی اس سوپر لجرا

سریع ترین و قوی ترین آستون مارتین دنیا با پیشرانه ۱۲ سیلندر ۵۲۰۰ سی سی و مجهز به ۲ توربو، توانایی تولید ۷۲۵ اسب بخار قدرت را دارد. حداکثر سرعت این خودرو ۲۱۱ مایل بر ساعت یا ۳۳۹ کیلومتر بر ساعت است.

سریع ترین ماشین های سال ۲۰۱۹ + عکس

 

۹ – Ferrari 488 Pista – فراری ۴۸۸ پیستا

نسخه تقویت شده فراری ۴۸۸ مجهز به یک پیشرانه ۸ سیلندر ۳۹۰۰ سی سی توربو است. این پیشرانه توانایی رساندن این خودرو به سرعت ۲۱۱ مایل بر ساعت یا ۳۳۹ کیلومتر بر ساعت را دارد. هدف اصلی تولید این خودرو مسابقه در پیست است.

سریع ترین ماشین های سال ۲۰۱۹ + عکس

 

۸ – Ferrari 812 Superfast – فراری ۸۱۲ سوپر فست

این ماشین همانند نامی که برای آن انتخاب شده سریع است. با توجه به نیروگاه ۱۲ سیلندر ۶۵۰۰ سی سی این فراری، شما نیازی به مسیر طولانی مستقیم برای به حداکثر رساندن سرعت آن ندارید. حداکثر سرعت این ماشین ۲۱۱ مایل بر ساعت یا ۳۳۹ کیلومتر بر ساعت است.

سریع ترین ماشین های سال ۲۰۱۹ + عکس

 

۷ – Porsche 911 GT2 RS – پورشه جی تی تو – آر اس

خودرو مخصوص پیست پورشه که توانایی تردد در شهر را دارد، با پیشرانه ۳۸۰۰ سی سی ۶ سیلندر تخت، ۷۰۰ اسب بخار به چرخ های عقب منتقل می کند. حداکثر سرعت این ماشین ۲۱۱ مایل بر ساعت یا ۳۳۹ کیلومتر بر ساعت است.

سریع ترین ماشین های سال ۲۰۱۹ + عکس

۶ – McLaren 720s – مکلارن ۷۲۰ اس

اگر توانایی خرید مدل افسانه ایی مکلارن F1 یا مکلارن اسپید تیل را ندارید، مکلارن ۷۲۰ اس بهترین انتخاب شماست. این خودرو با نیروگاه ۴ هزار سی سی ۸ سیلندر مجهز به ۲ توربو توانایی رساندن شما به سرعت ۲۱۲ مایل بر ساعت یا ۳۴۱ کیلومتر بر ساعت است.

۵ – Chevrolet Corvette ZR1 – شورلت کورت زد ار وان

جایگاه پنجم این لیست مختص برند آمریکایی شورلت است. این کروت ارزان قیمت با موتور ۸ سیلندر ۶۲۰۰ سی سی سوپرشارژ شده دقیقا هم سرعت مکلارن ۷۲۰ اس است. قیمت این مدل حدود ۱۳۸ هزار دلار آمریکا یا ۱ میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان با توجه به قیمت فعلی دلار در ایران است.

سریع ترین ماشین های سال ۲۰۱۹ + عکس

۴ – Ford GT – فورد جی تی

بسیاری از شرکت های خودرو سازی، خودرو های مسابقه ایی خود را از روی شاسی مدل های شهری خود بر می دارند ولی این موضوع در مورد فورد جی تی درست نیست. در حقیقت فورد جی تی یک خودرو مسابقه ایی است که شما می توانید مالیات آن را پرداخته، آن را بیمه کنید و به راحتی در شهر تردد کنید. فورد جی تی با موتور ۶ سیلندر ۳۵۰۰ سی سی توربو ۶۳۵ اسب بخار قدرت تولید می کند. حداکثر سرعت این فورد ۲۱۶ مایل بر ساعت یا ۳۴۷ کیلومتر بر ساعت است.

سریع ترین ماشین های سال ۲۰۱۹ + عکس

۳ -Lamborghini Aventador SVJ – لامبورگینی آونتادور اس وی جی

در دنیای که همه خودرو سازان ماشین های هیبرید، توربو و یا الکتریکی تولید می کنند لامبورگینی خوش استایل کار را ساده کرده است. این لامبورگینی با موتور ۱۲ سیلندر ۶۵۰۰ سی سی تنفس طبیعی ۷۴۰ اسب بخار قدرت تولید می کند و توانایی رساندن شما به سرعت ۲۱۷ مایل بر ساعت یا ۳۵۰ کیلومتر بر ساعت را دارد.

سریع ترین ماشین های سال ۲۰۱۹ + عکس

۲ – Koenigsegg Regera – کونیگزگ رگرا

کونیکزگ رگرا شاید سریع ترین خودرو جهان نباشد ولی سریع ترین ماشین هیبربد جهان است. این ماشین مجهز به یک موتور ۸ سیلندر ۵ هزار سی سی و ۳ موتور الکتریکی است که در مجموع ۱۵۰۰ اسب بخار قدرت تولید می کنند. حداکثر سرعت رگرا ۲۴۸ مایل بر ساعت یا ۳۹۹ کیلومتر بر ساعت است.

نکته : Koenigsegg Agera RS در حال حاضر تولید نمی شود و در نتیجه در این لیست جایی ندارد.

سریع ترین ماشین های سال ۲۰۱۹ + عکس

۱ – Bugatti Chiron – بوگاتی شیرون

شاید هیچ کس از خواندن رتبه اول تعجب نکرده باشد، بوگاتی مدتی با مدل ویرون عنوان سریع ترین خودرو دنیا را در اختیار خود داشت و حالا با شیرون به این مهم دست یافته است. پیشرانه معروف ۱۶ سیلندر با ۴ توربو توانایی تولید ۱۵۰۰ اسب بخار قدرت را دارد.

حداکثر سرعت شیرون به صورت الکترونیکی به ۲۶۱ مایل بر ساعت یا ۴۲۰ کیلومتر بر ساعت محدود شده است.

سریع ترین ماشین های سال ۲۰۱۹ + عکس

— آپدیت —

Bugatti Chiron Super Sport 300 – بوگاتی شیرون سوپر اسپرت ۳۰۰

سریع ترین ماشین های سال ۲۰۱۹ + عکس

بوگاتی با نسخه ایی خاص از شیرون توانست به سرعت باورنکردنی ۳۰۴٫۷۷ مایل بر ساعت یا ۴۹۰٫۴ کیلومتر بر ساعت دست یابد. این نسخه از شیرون تبدیل به اولین خودرو تولید انبوهی شد که از مرز ۳۰۰ مایل بر ساعت عبور کرد است. برای دستیابی به این مهم موتور ۸ هزار سی سی ۱۶ سیلندر دچار تغییراتی شده است که از مهم ترین آن افزایش قدرت آن از ۱۵۰۰ به ۱۶۰۰ اسب بخار است. تایر های شیرون ساخته شرکت Michelin – میشلن هستن، این تایر ها با اشعه ایکس مورد ارزیابی قرار گرفته اند و توانایی چرخش حدود ۴۲۰۰ بار در دقیقه را دارند.
سریع ترین ماشین های سال ۲۰۱۹ + عکس

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *