برنامه شرکت منصوری برای پورشه کاین توربو

برنامه شرکت منصوری برای پورشه کاین توربو

هنگامی‌که صحبت از یک کیت بدنه بهت‌آور و به دنبال آن فضای داخلی لوکس و بهبود در عملکرد می‌شود، شرکت منصوری قطعاً جایگاهی در رأس هرم تیونینگ‌ها دارد. منصوری خوب می‌داند که چگونه یک ماشین رؤیایی و عجیب‌وغریب اما درعین‌حال خاص ارائه کند. در حال حاضر کاین یک ماشین خاص نیست، اما پورشه قطعاً یک نام تجاری خاص است، که باعث می‌شود کاین ازلحاظ عملکرد یکی از بهترین SUVهای جهان به نظر برسد، که البته همین‌طور هم هست. اما شرکت تیونینگ لوکس آلمانی، منصوری آماده شده تا دستی به سروگوش نسخه‌های توربو و توربو S کاین بکشد تا خاص بودن را بار دیگر به رخ بکشد.

 

کاین توربو پس از خروج کارخانه، همراه با ۵۲۰ اسب بخار و گشتاور ۷۵۰ نیوتن متر است و به کمک آن می‌توان ۰ تا ۱۰۰ را تنها در ۴٫۵ ثانیه پر کرد. منصوری توانسته این خروجی را به ۵۷۰ اسب بخار و ۸۳۰ نیوتن متر برساند، که خب با این ارتقا در حال حاضر کاین توربو حتی سریع‌تر از توربو S عمل می‌کند.

اما نوبت به توربو S می‌رسد، این شاسی‌بلند هنگام خروج از کارخانه می‌تواند ۵۷۰ اسب بخار و ۸۰۰ نیوتن متر ارائه دهد که با کیت Powerbox منصوری خروجی به ۶۲۰ اسب بخار و ۸۷۰ نیوتن متر رسیده است و به‌اندازه کافی برای رسیدن به شتاب کمتر از ۴ ثانیه مناسب است. با این کیت، کاین توربو S منصوری شتاب ۰ تا ۱۰۰ را تنها در ۳.۸ ثانیه پر می‌کند.

هر دوی این ارتقاء قدرت‌ها با عنوان بسته Powerbox منصوری عرضه می‌شوند و می‌توان به‌سادگی آن‌ها را نصب کرد. بااین‌حال، اگر شما به دنبال ظاهری عضلانی و تغییرات بیشتر هستید، آنها یک محصول اختصاصی‌تر به نام منصوری توربو (که در نمایشگاه خودرو ژنو رونمایی شد)، برایتان در نظر گرفته‌اند که همراه با یک کیت بدنه فیبر کربن و رینگ‌های ۲۳ اینچی است و در کابین هم از مقدار زیادی آلکانترا، چوب، فیبرکربن و تریم کروم استفاده شده است.

با بسته منصوری توربو، خروجی موتور ۸۰۰ اسب بخار و ۱۰۵۰ نیوتن متر خواهد شد و همچنین حداکثر سرعت هم به ۳۰۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *