عرضه محصول جدید و لوکس مدیران خودرو

عرضه محصول جدید و لوکس مدیران خودرو

امیر حسن امیری مدیر بازاریابی و فروش شرکت مدیران خودرو، خبر از عرضه محصولی جدید و لوکس به بازار کشور داد.
وی با اشاره به اینکه همکاریهای بلند مدت دو شرکت مدیران خودرو و چری منتج به تولید خودروهای لوکس چری با برند MVMطی سالهای متمادی در کشور گردیده است. لذا در راستای سیاست های جدید شرکت مدیران خودرو
در نظر است تا برخی از خودروهای لوکس شرکت چری در کارخانه مدیران خودرو تولید و با برند چری از طریق شبکه نمایندگی های فروش شرکت مدیران خودرو در سراسر کشور به بازار عرضه گردند.همچنین در حال حاضر زیرساختهای لازم برای ارائه خدمات پس از فروش این محصول نیز فراهم گردیده است.
مهندس امیری همچنین اشاره کرد خودرو تیگو ۵ یک خودرو لوکس می باشد و حاصل کار تیم طراحی و مهندسی بین-المللی چری بوده که عمدتا از مهندسین بنام اروپایی می باشند.
این SUV زیبا و پیشرفته دارای گیربکس اتوماتیک CVT و تجهیزات بروز رفاهی و همچنین آپشن های متنوع در سطح بسیار بالا بوده که از مشخصه های این خودروی لوکس فول آپشن می باشد.
وی با بیان اینکه با توجه به تحقیقات صورت گرفته در سالهای اخیر ، سگمنت خودروهای لوکس شاسی بلند در ایران از تقاضای بالایی برخوردار است اعلام نمود با توجه به ویژگیهای بارز این محصول و کیفیت و آپشن های آن ، انتظار فروش موفقیت آمیز آن در بازار می رود،همچنین وی خاطر نشان کرد شرکت مدیران خودرو با همکاری شریک تجاریش شرکت چری برنامهگسترده ایی را برای عرضه دیگر محصولات جدید به بازار کشور دارد.
سایر اطلاعات تکمیلی در رابطه با خودرو تیگو۵ به همراه شرایط فروش آن با تعداد محدود به زودی از طریق رسانه های عمومی مطرح می گردد.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *