فروش RS3 Sport Back در استرالیا

فروش RS3 Sport Back در استرالیا

آئودی از دریافت ۴۰۰ سفارش پیش خرید خودروی RS3 Sport Back دراسترالیا خبر داد.

جدیدترین هاچ بک کوچک آئودی به زودی وارد بازار استرالیا خواهد  شد و بیش از ۴۰۰ استرالیایی علاقمند اقدام به پیش خرید آن کرده اند. طبق اعلام شرکت تولید کننده ارزان ترین نسخه محصول فوق در حدود ۷۸۹۰۰ دلار استرالیا دارد و با امکاناتی نظیر رینگ های ۱۹ اینچی آلیاژی، سامانه تعلیق اسپرت RS، اگزوزهای اسپرت،  صندلی های اسپرت جلو، سامانه ناوبری MMI Nawigation Plus، سامانه صوتی  Music Inter face و رادیو دیجیتال DAB+ و سامانه تهویه هوای دو وضعیتی عرضه می شود.

علاوه بر این RS3 Sport Back یکی از ایمن ترین خودروهای حال حاضر بازار است و جدای از کیسه های هوا به دوربین دید عقب، سامانه کمکی پارک و دوربین دید عقب مجهز شده است.

نیروی مورد نیاز این خودروی لوکس ازطریق یک موتور ۲٫۵ لیتری پنج سیلندر بنزینی به توان ۳۶۷ اسب بخار و گشتاور ۴۶۵ نیوتون متر تامین می شود. شتاب صفر تا صد کیلومتر بر ساعت این خودرو تنها ۴٫۳ ثانیه می باشد و اگر چه سرعت بیشینه آن به ۲۵۰ کیلومتر بر ساعت محدود شده ولی قابلیت افزایش آن تا ۲۸۰km/h وجود دارد.

گفتنی است استرالیا یکی از مهم ترین بازارهای منطقه اقیانوسیه برای خودروسازان لوکس به شمار می رود و عرضه خودروهایی نظیر RS3 Sport Back با هدف کاهش فروش برندهای ژاپنی رقیب صورت می پذیرد.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *