فولکسی برای سال ۲۰۳۰ +تصاویر

فولکسی برای سال ۲۰۳۰ +تصاویر

شرکت های مختلف دنیا تا به حال طرح های مختلفی را ارائه داده اند که در هر کدام به نوعی اشاره ای به آینده خیابان ها داشته است. این طرح ها گاهی بسیار فراتر از واقعیت می روند اما گاهی ایده های جالبی هستند که میتوانند تحولات بزرگ ایجاد کنند.

همانطور که این روزها شرکت های خودروسازی رقابت هایی را با یکدیگر دارند در آینده نیز به دنبال آن خواهند بود تا بهترین و به صرفه ترین خودرو را تولید کنند. این شرکت ها از هم اکنون طرح هایی را برای ۲۰ سال آینده خود آماده کرده اند.

فولکس واگن که با انواع خودروهای آن مخصوصا نوع قورباغه ای آشنا هستید از جمله شرکت هایی است که دوست ندارد در صنعت خودروسازی عقب بماند. این شرکت چند طرح زیبا برای ۱۵ سال آینده خود آماده کرده است که مهمترین آن ها “AERROW” نام دارد.

این خودرو توسطی فردی به نام “آندریاس بلازوناج” طراحی شده است و او نزدیک به ۷ ماه زمان برای طراحی ظاهر و برخی امکانات داخلی آن صرف کرده است. این خودرو بسیار آیرودینامیک بوده و از جمله خودروهای اسپرت و مسابقه ای آینده به حساب می آید.

“AERROW” با یک موتور هیبریدی کار کرده و بخش آیرودینامیکی بدنه اش را از موتورسیکلت ها الهام گرفته است. بدنه خودرو بسیار بلند و باریک است اما فضای کافی برای سرنشین و مقداری بار در نظر گرفته شده است.

نکته جالب این است که تنها دو چرخ در زیر این خودرو قرار گرفته است و وظیفه حفظ تعادل در اختیار وسایل و امکانات ویژه ای است که روی این خودرو طراحی شده است. این سیستم ژیروسکوپ الکتریکی باعث می شود تا خودرو هنگام توقف، پیچ های خطرناک یا حتی تصادف تا حد امکان تعادل خود را حفظ کند.

فولکس واگن این خودرو را قصد دارد تا سال ۲۰۳۰ تولید کند و باید تا آن زمان صبر کرد تا موفقیت این خودرو مشخص شود. چند نمونه ساده و تقریبا با کمترین امکانات این مدل در حال ساخت است.

1434797_128

 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *