فیس لیفت رنجروور Discovery

فیس لیفت رنجروور Discovery

رنجروور دستی به سر و روی مدل Discovery کشیده و نسخه ۷ نفره آن را نه تنها از نظر ظاهر بلکه از نظر پیشرانه نیز تغییر داده است.

پیشرانه‌ای که روی این مدل نصب شده دقیقا مشابه مدل‌های کنونی و از نوع ۶ سیلندر دیزلی است که ۳ لیتر حجم دارد و می‌تواند حداکثر ۲۵۲ اسب‌بخار تولید کند ولی روی مدل فیس‌لیفت شده یک سیستم Start/Stop نیز نصب شده که مصرف سوخت این بریتانیایی را از ۸٫۸ لیتر به ۸ لیتر کاهش داده است. همچنین به واسطه این سیستم تولید آلایندگی آن از ۲۳۰ گرم در کیلومتر به ۲۱۳ گرم کاهش یافته است.

رنجروور برای بازارهایی غیر از انگلستان پیشرانه‌های دیگری نیزدر نظر گرفته که می‌توان به پیشرانه ۶ سیلندر ۳ لیتری مجهز به توربوشارژر با توان تولید ۳۳۵ اسب‌بخار اشاره کرد.

اگر به ظاهر این خودرو نگاهی بیندازید، طراحی سپر‌ها و چراغ‌های جلو تغییر کرده‌اند و چراغ‌های LED مخصوص روز نیز در نمای جلو تعبیه شده‌اند. البته با نگاه اول به این خودرو شاید اولین تغییر را نام Discovery در جلوی سرپوش موتور ببینید که معمولا در هر مدلی در این قسمت نام Range Rover نوشته می‌شد اما این شرکت با این کار می‌خواهد این دسته جدید را در بازار معرفی کند.

قرار است مدل Freelander نیز در سال ۲۰۱۴ به خانواده Discovery ها اضافه شود. هم‌اکنون رنجروور در حال ثبت سفارش‌های این خودرو برای تحویل در نوامبر است.

 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *