تقلید هنسی ولوچی‌ رپتور شاسی‌بلند از F-250 پیکاپ

تقلید هنسی ولوچی‌ رپتور شاسی‌بلند از F-250 پیکاپ

هنسی پرفورمنس از تیونینگ‌ »ولوچی‌رپتور» برای خودروهای مختلفی از جمله یک فورد F-150 سوپرشارژر ۶۰۰ اسب‌بخاری استفاده کرده است. در همین حال، در محصول جدید این کمپانی، گامی فراتر از این برداشته شده است. هنسی ولوچی‌رپتور شاسی‌بلند مدل ۲۰۱۵-۲۰۱۶ که بر اساس فورد F-250 سوپر دیوتی پیکاپ ساخته شده، گنجایش حمل ۸ مسافر را به همراه تمام وسایل‌شان دارد و اگر بخواهیم آن را با فورد اسکپدیشن EL مقایسه کنیم، ظاهری به مراتب بهتر از آن دارد.

مهمترین مسئله در مورد این خودرو، اصلاحات گسترده مورد نیاز برای تبدیل فورد F-250 تراک به یک شاسی‌بلند بوده است. مطابق گفته هنسی، دو نوع تنظیم صندلی‌های برای این خودرو در دسترس قرار می‌گیرد. در اولین حالت، ۷ مسافر می‌توانند بر روی صندلی‌های خود قرار بگیرند و ردیف وسط دارای صندلی‌های مستقل و ردیف سوم به صورت نیمکتی خواهد بود. در همین حال، مشتریان می‌توان از گزینه ۸ مسافری با ردیف وسط به صورت نیمکتی استفاده کنند.
کیت اولیه با یک موتور بنزینی ۶/۲ لیتری V-8 با قدرت ۴۱۱ اسب‌بخار شروع می‌شود که در همین حال، از دو سوپرشارژر نیز برای آپگرید آن می‌توان استفاده کرد. ولوچی‌رپتور شاسی‌بلند در همین حال می‌تواند از یک موتور ۶/۷ لیتری دیزل نیز استفاده کند که قدرتی برابر ۴۴۰ اسب‌بخار و گشتاور حداکثری برابر ۱۱۹۳ نیوتن‌متر پیدا کرده است.

اصلاحات دیگر مورد استفاده در ولوچی‌رپتور شاسی‌بلند، ظاهری بی‌نظیر را برای آن ایجاد کرده‌اند؛ از جمله چرخ‌های عریض‌‌تر، سپرهای جلو و عقب سفارشی، ردیف چراغ‌های LED و یک سیستم تعلیق با تیونینگ آفرود.

روند تبدیل یک F-250 به یک ولوچی‌رپتور، نه سریع است و نه ارزان. شروع قیمت هر ولوچی‌رپتور شاسی‌بلند از ۱۵۹ هزار و ۵۰۰ دلار است و هنسی برای تکمیل پروژه به ۶ ماه زمان نیاز خواهد داشت.

مطالب مرتبط

1 نظر

  1. Lore

    How wonderul to imagine your serene life on Pender Island, listening to your sweet Brie, smiling at her stories, laughing out loud at her coootccinn of words and taking in the fact that this little one knows love when she feels it. Pure joy!

    پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *