مایکروسافت همکار مسابقات اتومبیل رانی نسکار شد

مایکروسافت همکار مسابقات اتومبیل رانی نسکار شد

مایکروسافت، پس از قرارداد هایی با تیم رئال مادرید و مسابقات فوتبال آمریکایی NFL، در آخرین حرکت خود، به مسابقات اتومبیل سواری نسکار آمریکا پا گذاشته و با قهرمان ۱۱ دوره ی مسابقات، یعنی Hendrick Motorsports قرارداد بسته است.

اکنون مایکروسافت شریک رسمی تکنولوژی مسابقات نسکار است و شریک تکنولوژی اصلی تیم Hendrick Motorsports نیز محسوب می شود. هر دوی این سازمان های ورزشی، از ویندوز ۱۰ و مایکروسافت اَژور “برای به دست آوردن راه حل های تکنولوژیک جهت کمک کردن به بهبود عملکرد در داخل و خارج از مسیر مسابقه” استفاده خواهند کرد.

مایکروسافت در سال ۲۰۱۴ نیز با نسکار، بر روی یک برنامه ی لمسی که برای پروسه ی بازرسی درون خودرو استفاده می شد کار کرده است. گفته می شود که این برنامه، زمان بازرسی از خودرو تا حدود ۵۰ درصد کاهش داده است.

همچنین مایکروسافت از یکی از برترین رانندگان نسکار، Dale Earnhardt Jr نیز حمایت می کند. مایکروسافت خودرو ی شماره ی ۸۸ شورولت SS او را در مسابقه ی Sonoma که در تاریخ ۲۸ جوئن برگزار می شود و Pocono که در تاریخ ۲ آگوست برگزار می شود را اسپانسری خواهد کرد. بر روی قسمت های مختلف این خودرو عبارت ویندوز ۱۰ و لوگو های مایکروسافت درج شده است که مایکروسافت اعتقاد دارد این کار “آگاهی عده ی وسیع تری را در خصوص آپگرید رایگان به ویندوز ۱۰ که در تاریخ ۷ مرداد در دسترس خواهد بود، را فراهم خواهد کرد.”

این تنها یکی از نمونه همکاری هایی است که مایکروسافت با سازمان ها و رویداد های محبوب انجام می دهد تا برند و محصولات خود را تبلیغ کند و آگاهی مردم را در خصوص آن ها افزایش دهد.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.