محصول مسابقه ای اوپل

محصول مسابقه ای اوپل

اوپل به تازگی تیزرهای تصویری جدیدی را از خودروی مسابقه ای TCR که قرار است در نمایشگاه اتومبیل فرانکفورت رونمایی شود، منتشر کرده.

اوپل آسترا TCI جدید که طراحی مشابه خودروی مسابقه ای گلف دارد قریب به سی روز دیگر در نمایشگاه فرانکفورت رونمایی خواهد شد. اما این اولین باری است که شرکت تولید کننده این محصول اقدام به انتشار طرح های اولیه ظاهر خارجیش کرده و بیش از گذشته توجه علاقمندان را به این خودروی مسابقه ای جدید جلب کرده است.

تینا فولر از مدیران گروه اوپل، گفت: تولید خودروهای مسابقه ای سری تورینگ همواره جز مهمی از برنامه های اوپل بوده. فلسفه خانواده جدید محصولات TDI به نظرات مشتریان بخش خودروهای مسابقه ای ارتباط دارد. ما به دنبال ارائه عرضه پلتفرمی ارزان و اسپرت برای استفاده تیم های شخصی هستیم.

اوپل ارائه جزئیات درباره آسترا TCR جدید را برای آینده موکول کرده ولی می دانیم این خودرو دارای یک موتور ۲٫۰ لیتری توربو شارژ چهار سیلندر به توان ۳۳۰ اسب بخار و گشتاور ۴۱۰ نیوتون متر است. آن چه در تصویر نشان داده شده حاکی از طراحی  هجومی خودرو، تجهیز بدنه به قطعات جدید، باله عقبی، دیفیوزر بزرگ، دو سر اگزوز بزرگ است. احتمالا جزئیات بیشتر در مورد اوپل آسترا TCR در نمایشگاه فرانکفورت اعلام خواهد شد.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *