مسابقه اتومبیلرانی در اردبیل لغو شد

مسابقه اتومبیلرانی در اردبیل لغو شد

رئیس هیئت اتومبیلرانی و موتور‌سواری استان اردبیل در گفت‌‌و‌گو با خبرنگار فارس در اردبیل با بیان اینکه مسابقات اتومبیلرانی به دلیل ناهماهنگی‌های انجام شده در آخرین لحظات لغو شد و پلیس زیر‌بار مسدود شدن قسمتی از بزرگراه ولایت نرفت، اظهار کرد: ما از دو هفته پیش هماهنگی‌ها و رایزنی‌هایمان را انجام داده بودیم ولی معلوم نیست که در این بین چگونه مسئولان پلیس راهور مدعی انجام نشدن مکاتبات از طریق ورزش و جوانان هستند.

عزیزه تراز با بیان اینکه این مسابقه قرار بود با حضور جمعی از علاقمندان به اتومبیلرانی از استان‌های ارومیه، تبریز و قزوین برگزار شود، افزود: لغو آن آبروریزی برای این مجموعه بود که قطعاً ما دیگر نمی‌توانیم تدارک چنین رویدادهایی را در استان اردبیل ببینیم.

وی ادامه داد: بعد از ساعت‌ها پیگیری موضوع بالاخره متوجه نشدیم که به چه دلیلی این مسابقه اتومبیلرانی در بخش عبور از مانع برگزار نشد و ساعت‌ها نیز معطلی در محل برگزاری مسابقه برای شرکت‌کنندگان به وجود آمد که بالاخره با اصرار مسئولان ورزش و جوانان به پلیس راهور معلوم شد به دلیل امکان نداشتن برگزاری مسابقه در یک خیابان ما نتوانستیم این رویداد را برگزار کنیم.

رئیس هیئت اتومبیلرانی و موتور‌سواری استان اردبیل یادآور شد: نه تنها ما در این استان پیست اتومبیلرانی نداریم بلکه در برخی از فضاها و خیابان‌های با ترافیک کمتر امکان برگزاری مسابقه را نمی‌دهند در حالی که ما آخرین هماهنگی‌ها را دیروز در جلسه مشترک با مسئولان انجام داده بودیم اما لغو آن اسباب ناراحتی و گله‌مندی همه شرکت‌کنندگان را فراهم کرد.

تراز مدعی شد به خاطر همین وضعیت نامناسب لغو این مسابقات به احتمال زیاد از سمت ریاست هیئت اتومبیلرانی و موتور‌سواری استعفا خواهد داد.

مطالب مرتبط

  1. ‍پینگ بک: در رقابت های اتومبیلرانی کشور ورزشکار گیلانی مقام سوم را کسب نمود | قیمت خودرو | مجله خودرو | تیونینگ و اخبار روز ماشین

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *