معرفی تویوتا تاکوما ۲۰۱۶

معرفی تویوتا تاکوما ۲۰۱۶

تویوتا تاکوما ۴×۲ مدل ۲۰۱۶ دارای قیمت پایه ۲۴۲۰۰ دلار به اضافه هزینه جابه جایی برای نسخهSR Access Cab با موتور ۲٫۷

 لیتری چهار سیلندر متصل به گیربکس اتوماتیک شش سرعته خواهد بود. در صدر طیف مدل های ۴×۲ نسخه ممتاز دو کابین لیمیتد با موتور ۳٫۵ لیتری V6 و گیربکس اتوماتیک شش سرعته، ۳۵۶۴۵ دلار قیمت گذاری شده است.

طیف مدل های تاکوما ۴×۴ دارای قیمت ۲۵۷۲۵ دلار برای نسخه SR مجهز به موتور چهار سیلندر و گیربکس پنج سرعته و ۳۸۷۲۰ دلار برای نسخه ممتاز V6 لیمیتد با گیربکس اتوماتیک شش سرعته است.

موتور ۲٫۷ لیتری چهار سیلندر این خودرو قدرت ۱۵۹ اسب بخار و گشتاور ۱۸۰ فوت پوند تولید می کند و دارای میزان مصرف سوخت ۱ لیتر در هر ۸ کیلومتر در شهر و ۱ لیتر در هر ۹٫۷ کیلومتر در بزرگراه برای نسخه ۴×۲  با گیربکس اتوماتیک خواهد بود. میزان مصرف سوخت احتمالی برای مدل ۴×۴ این خودرو با گیربکس دستی ۱ لیتر در هر ۸ کیلومتر در شهر و ۱ لیتر در هر ۸٫۹ کیلومتر در بزرگراه است.

افرادی که خواهان قدرت بیش تر برای این خودرو هستند می توانند مدل V6 با موتور ۳٫۵ لیتری چرخه آتکینسون با VVT-iW و تکنولوژی D-4S این خودروساز ژاپنی را انتخاب کنند. این نیرومحرکه جدید با قدرت ۲۷۸ اسب بخار و گشتاور ۲۶۵ فوت پوند دارای قدرت ۴۲ اسب بخار بیش تر از مدل V6 کنونی اما با ۱ فوت پوند گشتاور کم تر است.

حداکثر ظرفیت بار این خودرو ۷۳۰ کیلوگرم در مدل دو دیفرانسیل اکسس کب با موتور چهار سیلندر است.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *