معرفی خودروی Ferrari California

معرفی خودروی Ferrari California

آیا تا به حال به فکر خرید یک خودروی فراری افتاده اید ؟؟ به محض آوردن نام فراری همگان در فکر قیمتهای سرسام آور و زیاد هستند . اما ما در این پست قصد داریم که به شما کاربران عزیز یکی از ارزانترین خودروهای کمپانی برندساز فراری را معرفی کنیم . با وجود این خودرو دیگر نیازی به ترسیدن از نام فراری نیست!!!موتور این خودرو دست کمی از بنزهای SUV ندارد و دارای حجمی بالغ بر ۴۲۰۰ سی سی میباشد که برای یک خودروی کوپه بسیار عالی و پرشتاب است .

این خودرو که Ferrari California نام دارد ارزان ترین محصول فراری است که یک موتور ۸ سیلندر V شکل و دیفرانسیل جلوست که سقف فلزی جمع شونده دارد .  کالیفرنیا به عبارتی رامترین و و خیابانی ترین اسب فراری است . این محصول در سال ۲۰۰۹ معرفی شد . کالیفرنیا بر خلاف دیگر محصولات فراری موتور جلو است و از هندلینگ بسیار بالایی برخوردار است .

موتور ۸ سیلندر . ۴۲۹۷ سی سی .  با قدرت ۴۵۳ اسب بخار .  ۷ دنده اتوماتیک . شتاب صفر تا صد ۴ ثانیه . حداکثر سرعت : ۳۶۰ کیلومتر در ساعت . ساخت کشور ایتالیا .

قیمت این خودرو با توجه به امکاناتش واقعا ارزان است که این خودرو برای عام مردم و جوانان مناسب است . قیمت این خودرو در کشور ایتالیا ۱۹۲,۰۰۰ دلار است .

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.