معرفی خودروی ۲۰۱۳ Porsche Boxster S

معرفی خودروی ۲۰۱۳ Porsche Boxster S

نسل جدید پورشه باکستر هم معرفی شد خودرویی که به علت ارزان ترین پوشه بودن پر فروش ترین محصول پورشه و یک رودستر جوان پسند است.

باکستر ارزان ترین خودروی اسپرت پوشه محسوب میشود و پلت فرم آن با کاین مشابه است . البته باکستر دارای سقف باز شو ولی کایمن سقف باز شو ندارد . همچنین ارزانترین خودروی موتور وسط در بازار داخلی است از خصوصیات مهم دیگر باکستر موتور  ۶ سیلندر صفحه ای ( معروف به بوکسوری ) است که به وفور در خودروهای پوشه به چشم میخورد اما نمیتوان از آن انتظار جنگده بودن و شتاب خودرویی همچون پورشه ۹۱۱ را داشت .

برخی از امکانات رفاهی این خودرو :

سنسور باران , سنسور پارک , سیستم کنترول باد تایرها , کروز کنترول , چراغ های جلو زنون با قابلیت چرخش سر پیچ و عقب LED , گرم کن آینه و صندلی , حافظه صندلی و … .

این خودرو با موترو ۶ سیلندر صفحه ای ۳۴۶۶ سی سی با قدرت ۳۱۵ اسب بخار و شتاب صفر تا صد ۴٫۶ ثانیه رونمایی شده است که این شتاب با این موتور کمی تعجب آور است .

این خودرو میتواند به یکی از محبوب ترین خودرو میان جوانان و اسپرت سواران تبدیل شود چون قیمت آن در مقایسه با مدل های دیگر پورشه ارزان تر است و همجنین امکانات رفاهی و موتوری این خودرو نیز در مقایسه با مدل های دیگر کمپانی پورشه خوب است .

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *