معرفی قهرمانان دومین دوره مسابقه اسلالوم قهرمانی کشور

معرفی قهرمانان دومین دوره مسابقه اسلالوم قهرمانی کشور

دومین دوره مسابقه اسلالوم قهرمانی کشور روز گذشته با استقبال بی نظیر ورزشکاران این رشته ورزشی در دو بخش بانوان و آقایان در پیست اتومبیلرانی مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد
در این مسابقات ۱۳۰ ورزشکار از استانهای تهران،قزوین،البرز،کرمان،کرمانشاه،مرکزی،گیلان،مازندران،اردبیل،اصفهان،قم،آذربایجان شرقی و غربی،یزد،زنجان،خوزستان و سنندج شرکت کردند که در پایان نتایج ذیل به دست آمد.
در بخش بانوان و تا کلاس ۱۵۰۰ خانمها لیلا پیکان از اصفهان بر روی سکوی نخست ایستاد و مهناز بمانیان از یزد و آیدا وظیفه آرا از تبریز به ترتیب دوم و سوم شدند.
در کلاس ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ نیز فائزه محبی از تهران اول شد،سمینا صامت از گیلان عنوان دوم را کسب کرد و رزا سادات سجادی از یزد بر روی سکوی سوم ایستاد.
در بخش آقایان و تا کلاس ۱۵۰۰ حسن منتظر از مازندران عنوان نخست را به خود اختصاص داد،مهدی میرزایی از گیلان دوم شد و احمد الهامیان از مازندران عنوان سومی این کلاس را به دست آورد.
در کلاس ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ آقایان نیز علی اکبر مقیمی از تهران اول شد ،حمید جعفری از کرمان و نجم الدین ویسی از کرمانشاه به ترتیب دوم و سوم شدند.
در کلاس آزاد نیز شروین یگانه از تهران بر روی سکوی نخست ایستاد و یاسر مسکینی از گیلان دوم شد و مجتبی ‌پور‌حسنی از یزد عنوان سوم را به خود اختصاص داد.
قابل ذکر است اعضایی که از سوی استان تهران انتخاب و شرکت نمودند عبارتند از :
بانوان : فائزه محبی ، سیما جباری
آقایان : علی اکبر مقیمی ، شروین یگانه ، کامران واقف ، آرسام عسگری

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *