معرفی Rocket Bunny

معرفی Rocket Bunny

Rocket Bunny نام جدیدترین وسیله ای است که توسط متخصصان SR AUTO تیون شده و خودرو پشت این نام همان سایمون FR-S اسپرت است. پیشرانه ای به حجم ۲ لیتر از نوع بو کسر به تولید ۲۰۰ اسب بخار نیرو در این خودرو می پردازد که گشتاوری در حد ۲۰۵ نیوتون متر دارد و این بدان معناست که SR AUTO هیچ تغییری در آن ایجاد نکرده است.
سیستم تعلیق جدید با استفاده از فنرهای BC Racing بهبود یافته و به کارگیری سیستم اگزوز Catback ساخت Invidia بر عملکرد کلی پیشرانه تاثیر بسزایی داشته است.

یکی از جلوه های منحصر به فرد Rocket Bunny رینگ های فروج کاری شده مدل PUR4OURDEPTH آن هستند که به رنگ آبی خیره کننده ای در آمدند و به خوبی با رنگ تیره سایون FR-S کنار می آیند. لازم به ذکر است این رینگ های پنج پره دو شاخه به طور اختصاصی برای این خودرو طراحی، ساخته و رنگ آمیزی شده اند و در جلو دارای اندازه ۱۹*۱۰ اینچ و برای محور عقب ۱۹*۱۲ هستند. همچنین قطعاتی مانند لبه زیر سپر جلو، رکاب های جدید، دیفیوز و بال GT عقب، آینه های فیبرکربنی جانبی APR و رو گلگیرهای جلو و عقب از جمله مواردی هستند که به صورت یک کیت کامل بدنه برای این خودرو طراحی شده اند که در این بین نحوه اتصال رو گلگیرها و بال بزرگ عقب توسط پیچ و مهره در نوع خود جالب است.

 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *