نسل آینده هوندا سیویک

نسل آینده هوندا سیویک

هوندا پتنت های طراحی نسل آینده خودروی محبوب سیویک را ثبت نموده است. تصاویری که توسط به‌تازگی فاش شده و نشان می‌دهد که نسل بعدی سیویک از چه الگوهایی در طراحی خود استفاده خواهد کرد.

سیویک فعلی نزدیک به یک دهه با شمایلی مشابه در نسل‌های هشتم و نهم تولید شده است و باید در سال ۲۰۱۶ در دهمین نسل و پس از ۴۴ سال، همچنان ویژگی‌های این خودرو را به‌عنوان یک سدان کوچک دوست‌داشتنی به نمایش بگذارد.

متأسفانه اکنون این خودرو در لیست ۵ خودرویی است که توسط کانسومر ریپورتز از خرید آنها برحذر داشته می‌شوید. اما در سال ۲۰۱۶ دوباره باید گرمای سابق و محبوبیت در حال افول آن شعله بگیرد.

قابل توجه ترین ویژگی‌های طراحی این خودرو در نسل بعدی، چراغ عقب LED یکپارچه با قوس طاق مانند در مدل کوپه است. مدل سدان نیز از چراغ‌های مشابه در عقب اما بدون قسمت وسط سود خواهد برد. بدین ترتیب چراغ‌های مدل سدان، یکپارچه نخواهد بود. پتنت ها همچنین نشان می‌دهند که حدود ۹۰ درصد از طراحی سیویک کوپه کانسپت که در نمایشگاه خودروی نیویورک به نمایش درآمده بود، از جمله جلوپنجره و سپر و چراغ‌ها حفظ می‌شود.

مدل R سیویک نیز تنها به‌صورت هاچ بک ۵ درب ارائه خواهد شد. باید منتظر معرفی و نمایش مدل تکمیل شده سیویک بمانیم تا مشخص شود که هوندا روی طراحیان تا چه حد توجه نشان داده است.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *