نمایشگاه‌ بین‌المللی فارس از UFI گواهینامه گرفت

نمایشگاه‌ بین‌المللی فارس از UFI گواهینامه گرفت

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس با اعلام این خبر افزود: از سوی دیگر شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس با استاندارد سازی روش‌های اجرایی برپایی نمایشگاه گام های مهمی در جهت هر چه نزدیک‌تر شدن روش‌های اجرایی نمایشگاه‌های داخلی به نمایشگاه‌های خارجی برداشته است.
عبدالناصر اسکندی در ارتباط با نمایشگاه امسال نیز با بیان اینکه چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو و قطعات خودرو با حضور ۲۵۰ شرکت در فضایی بالغ‌بر مترمربع فضایی نمایشگاهی مسقف و ۳۰۰۰ مترمربع فضای روباز امروز آغاز خواهد شد گفت: استقبال شرکت‌کنندگان امسال نسبت به سال‌های قبل بسیار بیشتر بوده اما به دلیل محدودیت فضای نمایشگاه امکان حضور بسیاری از آنها میسر نشد.
وی همچنین با بیان اینکه مراسم گشایش این نمایشگاه ساعت ۱۶ روز نوزدهم خردادماه برگزار می‌شود اظهار کرد: این مراسم با مشارکت شرکت‌های خودرو ساز برگزار می‌شود و شرکت نمایشگاه های بین‌المللی فارس برنامه های متنوعی از قبیل رونمایی از محصولات جدید و مراسم جشن را در دستور کار خود قرار داده است.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس درباره برنامه های جانبی امسال نیز گفت: مطابق برنامه های هر ساله، شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس با برگزاری برنامه‌هایی نظیر اجرای موسیقی زنده و برنامه های طنز و سرگرم کننده با حضور مجریان و هنرمندان مطرح کشور میزبان عموم بازدید کنندگان خواهد بود.
عبدالناصر اسکندی در ادامه نیز با پیش بینی استقبال بالای علاقه‌مندان از نمایشگاه چهاردهم نیز گفت: با توجه به موقعیت اقتصادی استان فارس در جنوب کشور و همچنین پیشرفت روزافزون این صنعت و تمایل تولید کنندگان و فعالان این حوزه جهت ارائه آخرین دستاوردها و نوآوری‌ها و از طرفی حضور متعدد شرکت‌های خودروساز که رقابت بین آنها بالا گرفته است و گستردگی و فراگیر بودن اطلاع رسانی و تبلیغات پیش‌بینی می‌شود نمایشگاه با استقبال قابل‌ملاحظه ای مواجه شود.
وی در ارتباط با رونمایی از محصولات جدید شرکت‌های حاضر در نمایشگاه نیز گفت: بر اساس هماهنگی‌های صورت گرفته با نمایشگاه شرکت‌های ایران خودرو و مدیران خودرو مراسم جشن و اجرای موسیقی را با حضور هنرمندان کشور برگزار می‌کند و شرکت‌های کرمان موتور و سایپادیزل اقدام به رونمایی از محصولات جدید خود می‌نمایند.
وی همچنین با اشاره به رشد شرکت‌کننده های خارجی در این نمایشگاه نیز گفت: در نمایشگاه امسال بیش از ۲۰ درصد از شرکت‌کنندگان به‌صورت مستقیم و نمایندگی به عرضه دستاوردها و محصولات شرکت‌های خارجی می‌پردازند.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *