کوپهء هیبریدی،آخرین محصول۲۰۱۱ لکسوس

کوپهء هیبریدی،آخرین محصول۲۰۱۱ لکسوس

 

 

 

 

 

 

 

هیبریدی لکسوس 2012 لکسوس هیبریدی لکسوس خودروی جدید هیبریدی لکسوس ,کوپهء هیبریدی،آخرین محصول2011 لکسوس,mshin mag

 

خودروی اسپرت و جدید لکسوس دارای سیستم هیبریدی هم هست که امیدواریم از مدل های فعلی بهتر عمل کند و با موفقیت از امتحان بیرون آید.
شرکت لکسوس در نمایشگاه خودرو سال ۲۰۱۲ تصاویری از مدل جدید هیبریدی که دارای فناوری LF – LC است را بنمایش گذاشت و با استقبال هواداران روبرو شد. تصویر اول حدود یک ماه پیش به بیرون درز کرده بود ولی عکس بعدی بهمراه مشخصات فنی کامل تری چندی پیش در رسانه ها درج شد.
این خودرو دارای طراحی بسیار زیبا و شاید عجیب باشد . تقاط تیز روی بدنه تقریبا حذف شده اند و حالت گرد جایگزینش شده و خیلی ها معتقد بودند که بسیار زشت تر از مدل های قبلی شده.

 

 

 

 

 

 

 

هیبریدی لکسوس 2012 لکسوس هیبریدی لکسوس خودروی جدید هیبریدی لکسوس ,کوپهء هیبریدی،آخرین محصول2011 لکسوس,mshin mag

این ماشین که به یک Super Car هم معروف است از مدل های قبلی کم مصرف تر است. جلوپنجره اش دارای مشبک های زیبایی است که از دو طرف دارای تو رفنگی ست و از جلو همانند ساعت شنی زیباست. چراغ های جلو طراحی بسیار شیکی دارند و لامپ های LED در آن تعبیه شده است.
اگر از جلو کمی به این لکسوس قرمز رنگ خیره شویم متوجه محفظه های ورود هوا از چپ و راست خودرو می شویم که برای خنک نگه داشتن سیستم ترمز و حفظ تعادل ماشین طراحی شده است. اگر طرفدار مجله های ماشین بوده این حتما می دانید طراحی این خودرو با فراری کالیفرنیا و Scion FR-S شباهت های زیادی دارد.

در کل یک ماشین اسپرت شیک و دیفرانسیل جلو است که ارزش خرید را دارد اما هنوز قیمتی ازش ارائه نشده !
لکسوس متعلق به یکی از موفق ترین شرکت های خودرو سازی دنیا یعنی تویوتا است ، پس در آینده باید شاهد خودروهای قوی تر از این مدل ها باشیم وشاید زیباتر !

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.