طبق سلیقه خودتان تیونینگ کنید با نرم‌افزار ۳D Tuning

طبق سلیقه خودتان تیونینگ کنید با نرم‌افزار ۳D Tuning

اگر جز کسانی هستید که به تیونینگ خودرو علاقه‌مندید و دوست دارید ماشینتان را با سلیقه خودتان تیونینگ کنید ما یک سوپرایز برایتان داریم. شما می‌توانید پیش از این‌که دست‌به‌کار شوید و شروع به خرید قطعات کنید با نرم‌افزار ۳D Tuning تیونینگ را به سلیقه خودتان در گوشی یا تبلت شبیه‌سازی کنید.

یکی از مزیت‌های این نرم‌افزار وجود محدوده گسترده‌ای از اتومبیل‌های جدید یا قدیمی از برند‌های مختلف ( ۶۰۰ مدل و درحال افزایش) هست که حتی شامل پژو ۲۰۶ و رنو لوگان و مگان، سوزوکی گرند ویتارا و نیسان رونیز هم می‌شود و شما می‌توانید به کمک آن قطعاتی مثل سپر‌های جلو و عقب، چراغ‌ها، رکاب‌ها، اسپویلر، کاپوت، رینگ و خلاصه یک تیونینگ کامل انجام دهید و در آخر هم حاصل کار را ذخیره کنید. همچنین می‌توان از ابعاد مختلف شاهکاری که خلق کردید عکس بگیرید.
شخصا این نرم‌افزار را نصب و استفاده کردم، امکانات و قابلیت‌های خوبی در اختیار کاربر قرار می‌دهد و با کمک آن می‌توان به نتایج جالب و هیجان انگیزی دست یافت. واضح است که برخی از امکانات پیشرفته و خاص نرم افزار نیاز به خرید دارد، اما شما می‌توانید به صورت رایگان آن را نصب کنید و از بیشتر امکانات آن از جمله امکانات گفته شده در بالا رایگان استفاده کنید.
توجه داشته باشید برای ذخیره نتیجه کارتان حتما باید در این نرم افزار اکانت بسازید و این کار رایگان می‌باشد. شما می توانید این نرم‌افزار را برای اندروید از اینجا یا iOS از اینجا دریافت کنید.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.